FXEMPIRE
Alle
coronavirus
Stay Safe, FollowGuidance
Verden
12,675,038bekreftet
563,927dødsfall
7,402,692Gjenvunnet
Fetching Location Data…
Reklame
Reklame

Warsaw Stock Exchange

Nedtelling til åpning:
01 : 15 : 59 : 55
Symbol
GPW
Plassering
Warsaw, PL
Åpning
09:00 AM
Stengetid
05:05 PM
Status
Lukket
Lokal tid
5:00 PM
Markedsverdi
$ 123.10 B

Oversikt over oppføringer

Oppførte selskaper
Innenlands
796
Utenlands
25
Total
821
Børsnoterte fond
Total
36
Oppførte ETF-er
Total
7
Nye børsnoteringer denne måneden
Innenlands
0
Utenlands
0
Total
0
Nye direkte oppføringer denne måneden
Innenlands
0
Utenlands
0
Total
0
Børsnoterte fond
Dom. Offentlig
0
Dom. Privat
0
Utenlands
0
Total
0

Oppgjørskalkulator

Ordredato på GPW:
Velg en dato
Handelsdato på ordre:
Ordreavviklingsdato:

GPW 2020 Markedstider og helligdager

GPW 7-dagers visning

Dag
Børstid
Din tid
Saturday
Lukket
Lukket
Sunday
Lukket
Lukket
Monday
9:00 AM -
5:05 PM
07:00 AM -
03:05 PM
Tuesday
9:00 AM -
5:05 PM
07:00 AM -
03:05 PM
Wednesday
9:00 AM -
5:05 PM
07:00 AM -
03:05 PM
Thursday
9:00 AM -
5:05 PM
07:00 AM -
03:05 PM
Friday
9:00 AM -
5:05 PM
07:00 AM -
03:05 PM

GPW 2020 Markedsferie

Dato
Ferie
Wed,Nov 11, 2020
Day of Independence
Thu,Dec 24, 2020
Christmas Eve
Fri,Dec 25, 2020
Christmas Day
Thu,Dec 31, 2020
New Year's Eve
Fri,Jan 1, 2021
New Year's Day
Wed,Jan 6, 2021
Epiphany
Fri,Apr 2, 2021
Good Friday
Mon,Apr 5, 2021
Easter Monday
Mon,May 3, 2021
Constitution Day
Thu,Jun 3, 2021
Corpus Christi

Skifte indekser

Bred børsindeks

% Endring
Denne måneden
6 måneder
12 måneder
15.62%
-16.04%
-27.72%

Blue Chip Index

% Endring% Volatilitet
Denne måneden
12 måneder
Denne måneden
3.95%
1.14%
13.25%
Utveksle data levert av:

Seneste tweets fra@gpw_wsexchange

Handle med en regulert megler

  • Din kapital er utsatt for risiko