FXEMPIRE
Alle
coronavirus
Stay Safe, FollowGuidance
Verden
11,308,851bekreftet
531,204dødsfall
6,416,069Gjenvunnet
Fetching Location Data…
Reklame
Reklame

Tokyo Stock Exchange

Nedtelling til åpning:
01 : 02 : 46 : 39
Symbol
JPX
Plassering
Tokyo, JP
Åpning
09:00 AM
Stengetid
03:00 PM
Status
Lukket
Lokal tid
6:13 AM
Markedsverdi
$ 23.93 B

Oversikt over oppføringer

Oppførte selskaper
Innenlands
155
Utenlands
467
Total
622
Børsnoterte fond
Total
1
Oppførte ETF-er
Total
51
Nye børsnoteringer denne måneden
Innenlands
0
Utenlands
0
Total
0
Nye direkte oppføringer denne måneden
Innenlands
1
Utenlands
0
Total
1
Børsnoterte fond
Dom. Offentlig
16
Dom. Privat
10
Utenlands
911
Total
937

Oppgjørskalkulator

Ordredato på JPX:
Velg en dato
Handelsdato på ordre:
Ordreavviklingsdato:

JPX 2020 Markedstider og helligdager

JPX 7-dagers visning

Dag
Børstid
Din tid
Saturday
Lukket
Lukket
Sunday
Lukket
Lukket
Monday
9:00 AM -
3:00 PM
12:00 AM -
06:00 AM
Tuesday
9:00 AM -
3:00 PM
12:00 AM -
06:00 AM
Wednesday
9:00 AM -
3:00 PM
12:00 AM -
06:00 AM
Thursday
9:00 AM -
3:00 PM
12:00 AM -
06:00 AM
Friday
9:00 AM -
3:00 PM
12:00 AM -
06:00 AM

JPX 2020 Markedsferie

Dato
Ferie
Thu,Jul 23, 2020
Marine Day
Fri,Jul 24, 2020
Health-Sports Day
Mon,Aug 10, 2020
Mountain Day
Mon,Sep 21, 2020
Respect for the Aged Day
Tue,Sep 22, 2020
Autumn Equinox
Tue,Nov 3, 2020
Culture Day
Mon,Nov 23, 2020
Labour Thanksgiving Day
Thu,Dec 31, 2020
New Year's Eve
Fri,Jan 1, 2021
New Year's Day
Mon,Jan 11, 2021
Coming of Age (Adults') Day
Thu,Feb 11, 2021
National Founding Day
Tue,Feb 23, 2021
Emperor's Birthday
Thu,Apr 29, 2021
Showa Day (formerly Greenery Day)
Mon,May 3, 2021
Constitution Day
Tue,May 4, 2021
Greenery Day (formerly National Holiday)
Wed,May 5, 2021
Children's Day
Utveksle data levert av:

Handle med en regulert megler

  • Din kapital er utsatt for risiko