FXEMPIRE
Alle
coronavirus
Stay Safe, FollowGuidance
Verden
12,675,038bekreftet
563,927dødsfall
7,402,692Gjenvunnet
Fetching Location Data…
Reklame
Reklame

National Stock Exchange of India

Nedtelling til åpning:
01 : 12 : 44 : 01
Symbol
XNSE
Plassering
Mumbai, IN
Åpning
09:08 AM
Stengetid
04:00 PM
Status
Lukket
Lokal tid
8:23 PM
Markedsverdi
$ 2.18 T

Oversikt over oppføringer

Oppførte selskaper
Innenlands
1,945
Utenlands
1,944
Total
3,889
Børsnoterte fond
Total
3,230
Oppførte ETF-er
Total
72
Nye børsnoteringer denne måneden
Innenlands
0
Utenlands
0
Total
0
Nye direkte oppføringer denne måneden
Innenlands
0
Utenlands
0
Total
0
Børsnoterte fond
Dom. Offentlig
2,867
Dom. Privat
7,642
Utenlands
4,775
Total
15,284

Oppgjørskalkulator

Ordredato på XNSE:
Velg en dato
Handelsdato på ordre:
Ordreavviklingsdato:
Det er 120 handelsdager frem til slutten av året.

XNSE 2020 Markedstider og helligdager

XNSE 7-dagers visning

Dag
Børstid
Din tid
Saturday
Lukket
Lukket
Sunday
Lukket
Lukket
Monday
9:08 AM -
4:00 PM
03:38 AM -
10:30 AM
Tuesday
9:08 AM -
4:00 PM
03:38 AM -
10:30 AM
Wednesday
9:08 AM -
4:00 PM
03:38 AM -
10:30 AM
Thursday
9:08 AM -
4:00 PM
03:38 AM -
10:30 AM
Friday
9:08 AM -
4:00 PM
03:38 AM -
10:30 AM

XNSE 2020 Markedsferie

Dato
Ferie
Fri,Jul 31, 2020
Bakri-id*
Thu,Aug 20, 2020
Ganesh Chaturthi*
Fri,Oct 2, 2020
Mahatma Gandhi's Birthday
Fri,Dec 25, 2020
Christmas Day
Tue,Jan 26, 2021
Republic Day
Thu,Mar 11, 2021
Mahashivratri*
Fri,Apr 2, 2021
Good Friday
Wed,Apr 14, 2021
Dr. Babsaheb Ambedkar Jayanti
Wed,Apr 21, 2021
Ram Navmi*
Thu,May 13, 2021
Ramzan-id (Id-ul-fitar)*

Skifte indekser

Bred børsindeks

% Endring
Denne måneden
6 måneder
12 måneder
-1.5%
7.26%
0.07%

Blue Chip Index

% Endring% Volatilitet
Denne måneden
12 måneder
Denne måneden
-1.12%
3.63%
0.75%
Utveksle data levert av:

Seneste tweets fra@NSEIndia

Handle med en regulert megler

  • Din kapital er utsatt for risiko