FXEMPIRE
Alle
coronavirus
Stay Safe, FollowGuidance
Verden
11,308,851bekreftet
531,204dødsfall
6,416,069Gjenvunnet
Fetching Location Data…
Reklame
Reklame

Macedonian Stock Exchange

Nedtelling til åpning:
01 : 10 : 12 : 41
Symbol
XMAE
Plassering
Skopje, MK
Åpning
09:55 AM
Stengetid
02:00 PM
Status
Lukket
Lokal tid
11:42 PM
Markedsverdi
N/A

Oppgjørskalkulator

Ordredato på XMAE:
Velg en dato
Handelsdato på ordre:
Ordreavviklingsdato:
Det er 121 handelsdager frem til slutten av året.

XMAE 2020 Markedstider og helligdager

XMAE 7-dagers visning

Dag
Børstid
Din tid
Saturday
Lukket
Lukket
Sunday
Lukket
Lukket
Monday
9:55 AM -
2:00 PM
07:55 AM -
12:00 PM
Tuesday
9:55 AM -
2:00 PM
07:55 AM -
12:00 PM
Wednesday
9:55 AM -
2:00 PM
07:55 AM -
12:00 PM
Thursday
9:55 AM -
2:00 PM
07:55 AM -
12:00 PM
Friday
9:55 AM -
2:00 PM
07:55 AM -
12:00 PM

XMAE 2020 Markedsferie

Dato
Ferie
Mon,Aug 3, 2020
Ilinden (St. Elijah's Uprising) OBS
Fri,Aug 28, 2020
Dormition of the Virgin
Tue,Sep 8, 2020
Independence Day
Mon,Oct 12, 2020
People's Uprising Against Fascism OBS
Fri,Oct 23, 2020
Macedonian Revolutionary Struggle
Tue,Dec 8, 2020
St. Clement of Ohrid Day
Thu,Dec 31, 2020
New Year's Eve
Fri,Jan 1, 2021
New Year's Day
Wed,Jan 6, 2021
Christmas Eve (Orthodox)
Thu,Jan 7, 2021
Christmas (Orthodox)
Tue,Jan 19, 2021
Epiphany (Orthodox)
Fri,Apr 30, 2021
Good Friday (Orthodox)
Mon,May 3, 2021
Easter Monday (Orthodox)
Thu,May 13, 2021
Ramazan Bajram
Mon,May 24, 2021
Sts. Cyril and Methodius Day
Fri,Jun 18, 2021
Friday before Duhovden (Orthodox Pentecost)
Utveksle data levert av:

Handle med en regulert megler

  • Din kapital er utsatt for risiko