FXEMPIRE
Alle
coronavirus
Stay Safe, FollowGuidance
Verden
11,340,067bekreftet
532,121dødsfall
6,417,411Gjenvunnet
Fetching Location Data…
Reklame
Reklame

London Stock Exchange

Nedtelling til åpning:
01 : 08 : 09 : 59
Symbol
LSE
Plassering
London, GB
Åpning
07:50 AM
Stengetid
04:40 PM
Status
Lukket
Lokal tid
11:39 PM
Markedsverdi
$ 3.16 T

Oversikt over oppføringer

Oppførte selskaper
Innenlands
1,984
Utenlands
375
Total
2,359
Børsnoterte fond
Total
14
Oppførte ETF-er
Total
2,955
Nye børsnoteringer denne måneden
Innenlands
0
Utenlands
0
Total
0
Nye direkte oppføringer denne måneden
Innenlands
0
Utenlands
0
Total
0
Børsnoterte fond
Dom. Offentlig
353
Dom. Privat
0
Utenlands
6,713
Total
0

Oppgjørskalkulator

Ordredato på LSE:
Velg en dato
Handelsdato på ordre:
Ordreavviklingsdato:

LSE 2020 Markedstider og helligdager

LSE 7-dagers visning

Dag
Børstid
Din tid
Saturday
Lukket
Lukket
Sunday
Lukket
Lukket
Monday
7:50 AM -
4:40 PM
06:50 AM -
03:40 PM
Tuesday
7:50 AM -
4:40 PM
06:50 AM -
03:40 PM
Wednesday
7:50 AM -
4:40 PM
06:50 AM -
03:40 PM
Thursday
7:50 AM -
4:40 PM
06:50 AM -
03:40 PM
Friday
7:50 AM -
4:40 PM
06:50 AM -
03:40 PM

LSE 2020 Markedsferie

Dato
Ferie
Mon,Aug 31, 2020
Summer Bank Holiday
Thu,Dec 24, 2020
Christmas Eve (Half-day) - Early Close
Fri,Dec 25, 2020
Christmas
Mon,Dec 28, 2020
Boxing Day OBS
Thu,Dec 31, 2020
New Year's Eve - Early Close
Fri,Jan 1, 2021
New Year's Day
Fri,Apr 2, 2021
Good Friday
Mon,Apr 5, 2021
Easter Monday
Mon,May 3, 2021
Early May Bank Holiday
Mon,May 31, 2021
Late May Bank Holiday
Utveksle data levert av:

Seneste tweets fra@LSEplc

Handle med en regulert megler

  • Din kapital er utsatt for risiko