FXEMPIRE
Alle
Ad
Reklame
Reklame

Cambodia Securities Exchange

Symbol
CSX
Plassering
Phnom Penh, KH
Åpning
N/A
Stengetid
N/A
Status
N/A
Lokal tid
N/A
Markedsverdi
N/A

Oppgjørskalkulator

Ordredato på CSX:
Velg en dato
Handelsdato på ordre:
Ordreavviklingsdato:

CSX 2021 Markedstider og helligdager

CSX 2021 Markedsferie

Dato
Ferie
Mon,May 3, 2021
Labour Day OBS
Thu,May 13, 2021
King's Birthday 1
Fri,May 14, 2021
King's Birthday 2
Thu,May 20, 2021
Day of Remembrance
Wed,May 26, 2021
Visaka Bochea Day*
Tue,Jun 1, 2021
International and Cambodian Children's Day
Fri,Jun 18, 2021
Queen-Mother's Birthday
Fri,Sep 24, 2021
Constitution Day
Fri,Oct 15, 2021
King-Father Commemoration Day
Mon,Oct 25, 2021
Paris Peace Agreement Day OBS
Fri,Oct 29, 2021
Coronation Day
Tue,Nov 9, 2021
Independence Day
Fri,Dec 10, 2021
International Human Rights Day
Mon,Jan 3, 2022
New Year's Day OBS
Fri,Jan 7, 2022
Victory Over Genocide Regime
Tue,Mar 8, 2022
International Women's Day
Thu,Apr 14, 2022
Cambodian New Year 1
Fri,Apr 15, 2022
Cambodian New Year 2
Utveksle data levert av:

Handle med en regulert megler

FXEMPIRE
FØLG OSS
VIKTIGE FRASKRIVELSER
Innholdet som tilbys på nettstedet inkluderer generelle nyheter og publikasjoner, vår personlige analyse og meninger, og innhold levert av tredjeparter, som kun er ment for utdannings- og forskningsformål. Det utgjør ikke, og bør ikke leses som, noen anbefaling eller råd om å iverksette noen som helst handling, inkludert å foreta investeringer eller kjøpe noe produkt. Når du tar noen økonomiske avgjørelser, bør du utføre din egen due diligence-sjekk, bruke ditt eget skjønn og konsultere dine kompetente rådgivere. Innholdet på nettstedet er ikke personlig rettet mot deg, og vi tar ikke hensyn til din økonomiske situasjon eller dine behov. Informasjonen på dette nettstedet er ikke nødvendigvis gitt i sanntid og er ikke nødvendigvis nøyaktig. Prisene som er gitt her, kan gis av markedsprodusenter og ikke av børser. Enhver handel eller annen økonomisk beslutning du tar, skal være på ditt fulle ansvar, og du må ikke stole på informasjon gitt på nettstedet. FX Empire gir ingen garanti angående informasjonen på nettstedet, og skal ikke holdes ansvarlig for eventuelle handelstap du kan pådra deg som følge av bruk av informasjonen på nettstedet. Nettstedet kan inneholde annonser og annet salgsfremmende innhold , og FX Empire kan motta kompensasjon fra tredjeparter i forbindelse med innholdet. FX Empire støtter ikke noen tredjepart eller anbefaler bruk av tredjeparts tjenester, og påtar seg ikke ansvar for din bruk av slike tredjeparts nettsteder eller tjenester. FX Empire og dets ansatte, offiserer, datterselskaper og tilknyttede selskaper er ikke ansvarlige og skal heller ikke de holdes ansvarlige for tap eller skade som følge av din bruk av nettstedet eller avhengighet av informasjonen på dette nettstedet.
RISIKO ANSVARSFRASKRIVELSE
Dette nettstedet inneholder informasjon om kryptovalutaer, CFD-kontrakter og andre finansielle instrumenter, og om meglere, børser og andre enheter som handler med slike instrumenter. Både kryptovalutaer og CFD-er er komplekse instrumenter og har stor risiko for å tape penger. Du bør vurdere nøye om du forstår hvordan disse instrumentene fungerer, og om du har råd til å ta den høye risikoen for å miste pengene dine. FX Empire oppfordrer deg til å utføre din egen forskning før du tar noen investeringsbeslutning, og å unngå å investere i noe finansielt instrument som du forstår ikke helt hvordan det fungerer og hvilke risikoer det innebærer.