FXEMPIRE
Alle
coronavirus
Stay Safe, FollowGuidance
Verden
12,665,568bekreftet
563,722dødsfall
7,395,868Gjenvunnet
Fetching Location Data…
Reklame
Reklame

OMX Nordic Exchange Copenhagen

Nedtelling til åpning:
01 : 16 : 57 : 30
Symbol
OMXC
Plassering
Copenhagen, DK
Åpning
09:00 AM
Stengetid
05:10 PM
Status
Lukket
Lokal tid
4:02 PM
Markedsverdi
N/A

Oppgjørskalkulator

Ordredato på OMXC:
Velg en dato
Handelsdato på ordre:
Ordreavviklingsdato:

OMXC 2020 Markedstider og helligdager

OMXC 7-dagers visning

Dag
Børstid
Din tid
Saturday
Lukket
Lukket
Sunday
Lukket
Lukket
Monday
9:00 AM -
5:10 PM
07:00 AM -
03:10 PM
Tuesday
9:00 AM -
5:10 PM
07:00 AM -
03:10 PM
Wednesday
9:00 AM -
5:10 PM
07:00 AM -
03:10 PM
Thursday
9:00 AM -
5:10 PM
07:00 AM -
03:10 PM
Friday
9:00 AM -
5:10 PM
07:00 AM -
03:10 PM

OMXC 2020 Markedsferie

Dato
Ferie
Thu,Dec 24, 2020
Christmas Eve
Fri,Dec 25, 2020
Christmas Day
Thu,Dec 31, 2020
New Year's Eve
Fri,Jan 1, 2021
New Year's Day
Thu,Apr 1, 2021
Holy Thursday
Fri,Apr 2, 2021
Good Friday
Mon,Apr 5, 2021
Easter Monday
Fri,Apr 30, 2021
General Prayer Day
Thu,May 13, 2021
Ascension Day
Fri,May 14, 2021
Day After Ascension
Mon,May 24, 2021
Whitmonday

Skifte indekser

Bred børsindeks

% Endring
Denne måneden
6 måneder
12 måneder
15.71%
14.4%
16.96%

Blue Chip Index

% Endring% Volatilitet
Denne måneden
12 måneder
Denne måneden
2.19%
-3.44%
13.25%
Utveksle data levert av:

Handle med en regulert megler

  • Din kapital er utsatt for risiko