FXEMPIRE
Alle
coronavirus
Stay Safe, FollowGuidance
Verden
11,308,851bekreftet
531,204dødsfall
6,416,069Gjenvunnet
Fetching Location Data…
Reklame
Reklame

Athens Stock Exchange

Nedtelling til åpning:
01 : 09 : 53 : 38
Symbol
ASE
Plassering
Athens, GR
Åpning
10:29 AM
Stengetid
05:20 PM
Status
Lukket
Lokal tid
12:35 AM
Markedsverdi
$ 51.71 B

Oversikt over oppføringer

Oppførte selskaper
Innenlands
183
Utenlands
179
Total
362
Børsnoterte fond
Total
1
Oppførte ETF-er
Total
1
Nye børsnoteringer denne måneden
Innenlands
0
Utenlands
0
Total
0
Nye direkte oppføringer denne måneden
Innenlands
0
Utenlands
0
Total
0
Børsnoterte fond
Dom. Offentlig
35
Dom. Privat
52
Utenlands
13
Total
100

Oppgjørskalkulator

Ordredato på ASE:
Velg en dato
Handelsdato på ordre:
Ordreavviklingsdato:

ASE 2020 Markedstider og helligdager

ASE 7-dagers visning

Dag
Børstid
Din tid
Saturday
Lukket
Lukket
Sunday
Lukket
Lukket
Monday
10:29 AM -
5:20 PM
07:29 AM -
02:20 PM
Tuesday
10:29 AM -
5:20 PM
07:29 AM -
02:20 PM
Wednesday
10:29 AM -
5:20 PM
07:29 AM -
02:20 PM
Thursday
10:29 AM -
5:20 PM
07:29 AM -
02:20 PM
Friday
10:29 AM -
5:20 PM
07:29 AM -
02:20 PM

ASE 2020 Markedsferie

Dato
Ferie
Wed,Oct 28, 2020
National Day
Thu,Dec 24, 2020
Christmas Eve
Fri,Dec 25, 2020
Christmas Day
Thu,Dec 31, 2020
New Year's Eve - Early Close
Fri,Jan 1, 2021
New Year's Day
Wed,Jan 6, 2021
Epiphany
Mon,Mar 15, 2021
Shrove Monday (Orthodox)
Thu,Mar 25, 2021
National Holiday
Fri,Apr 2, 2021
Good Friday
Mon,Apr 5, 2021
Easter Monday
Fri,Apr 30, 2021
Good Friday (Orthodox)
Mon,May 3, 2021
Easter Monday (Orthodox)
Mon,Jun 21, 2021
Whitmonday (Orthodox)

Skifte indekser

Bred børsindeks

% Endring
Denne måneden
6 måneder
12 måneder
4.57%
36.85%
12.91%

Blue Chip Index

% Endring% Volatilitet
Denne måneden
12 måneder
Denne måneden
5.12%
9.69%
17.49%
Utveksle data levert av:

Handle med en regulert megler

  • Din kapital er utsatt for risiko