FXEMPIRE
Alle
coronavirus
Stay Safe, FollowGuidance
Verden
11,340,067bekreftet
532,121dødsfall
6,417,411Gjenvunnet
Fetching Location Data…
Reklame
Reklame

Vienna Stock Exchange

Nedtelling til åpning:
01 : 08 : 05 : 35
Symbol
VSE
Plassering
Vienna, AT
Åpning
08:55 AM
Stengetid
05:33 PM
Status
Lukket
Lokal tid
12:49 AM
Markedsverdi
$ 127.37 B

Oversikt over oppføringer

Oppførte selskaper
Innenlands
72
Utenlands
677
Total
749
Børsnoterte fond
Total
1
Oppførte ETF-er
Total
119
Nye børsnoteringer denne måneden
Innenlands
0
Utenlands
0
Total
0
Nye direkte oppføringer denne måneden
Innenlands
1
Utenlands
29
Total
30
Børsnoterte fond
Dom. Offentlig
0
Dom. Privat
0
Utenlands
0
Total
0

Oppgjørskalkulator

Ordredato på VSE:
Velg en dato
Handelsdato på ordre:
Ordreavviklingsdato:

VSE 2020 Markedstider og helligdager

VSE 7-dagers visning

Dag
Børstid
Din tid
Saturday
Lukket
Lukket
Sunday
Lukket
Lukket
Monday
8:55 AM -
5:35 PM
06:55 AM -
03:35 PM
Tuesday
8:55 AM -
5:35 PM
06:55 AM -
03:35 PM
Wednesday
8:55 AM -
5:35 PM
06:55 AM -
03:35 PM
Thursday
8:55 AM -
5:35 PM
06:55 AM -
03:35 PM
Friday
8:55 AM -
5:35 PM
06:55 AM -
03:35 PM

VSE 2020 Markedsferie

Dato
Ferie
Mon,Oct 26, 2020
National Holiday
Tue,Dec 8, 2020
Immaculate Conception
Thu,Dec 24, 2020
Christmas Eve
Fri,Dec 25, 2020
Christmas Day
Thu,Dec 31, 2020
New Year's Eve
Fri,Jan 1, 2021
New Year's Day
Wed,Jan 6, 2021
Epiphany
Fri,Apr 2, 2021
Good Friday
Mon,Apr 5, 2021
Easter Monday
Thu,May 13, 2021
Ascension Day
Mon,May 24, 2021
Whitmonday
Thu,Jun 3, 2021
Corpus Christi

Skifte indekser

Bred børsindeks

% Endring
Denne måneden
6 måneder
12 måneder
1.79%
8.32%
-7.41%

Blue Chip Index

% Endring% Volatilitet
Denne måneden
12 måneder
Denne måneden
2.77%
-9.6%
N/A
Utveksle data levert av:

Handle med en regulert megler

  • Din kapital er utsatt for risiko