FXEMPIRE
Alle
coronavirus
Stay Safe, FollowGuidance
Verden
11,308,851bekreftet
531,204dødsfall
6,416,069Gjenvunnet
Fetching Location Data…
Reklame
Reklame

PFTS Ukraine Stock Exchange

Nedtelling til åpning:
01 : 09 : 04 : 58
Symbol
PFTS
Plassering
Kiev, UA
Åpning
10:00 AM
Stengetid
05:25 PM
Status
Lukket
Lokal tid
12:55 AM
Markedsverdi
N/A

Oppgjørskalkulator

Ordredato på PFTS:
Velg en dato
Handelsdato på ordre:
Ordreavviklingsdato:
Det er 125 handelsdager frem til slutten av året.

PFTS 2020 Markedstider og helligdager

PFTS 7-dagers visning

Dag
Børstid
Din tid
Saturday
Lukket
Lukket
Sunday
Lukket
Lukket
Monday
10:00 AM -
5:15 PM
07:00 AM -
02:15 PM
Tuesday
10:00 AM -
5:15 PM
07:00 AM -
02:15 PM
Wednesday
10:00 AM -
5:15 PM
07:00 AM -
02:15 PM
Thursday
10:00 AM -
5:15 PM
07:00 AM -
02:15 PM
Friday
10:00 AM -
5:15 PM
07:00 AM -
02:15 PM

PFTS 2020 Markedsferie

Dato
Ferie
Mon,Aug 24, 2020
Independence Day
Wed,Oct 14, 2020
Defenders of Ukraine Day
Fri,Dec 25, 2020
Christmas Day
Thu,Dec 31, 2020
New Year's Eve
Fri,Jan 1, 2021
New Year's Day
Mon,Jan 4, 2021
New Year's Holiday OBS
Thu,Jan 7, 2021
Christmas Day (Orthodox)
Mon,Mar 8, 2021
International Women's Day
Mon,May 3, 2021
Labour Day OBS
Mon,May 10, 2021
Victory Day OBS
Mon,Jun 21, 2021
Trinity Day (Orthodox)
Mon,Jun 28, 2021
Constitution Day
Utveksle data levert av:

Handle med en regulert megler

  • Din kapital er utsatt for risiko